ERJ-U1DD3830U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3830U
JLCPCB Part #
C4170750
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS