ERJ-U1DD3743U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3743U
JLCPCB Part #
C4165646
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS