ERJ-U1DD3480U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3480U
JLCPCB Part #
C1704070
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS