ERJ-U1DD33R2U
MFR.Part #
ERJ-U1DD33R2U
JLCPCB Part #
C3956401
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS