ERJ-U1DD3320U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3320U
JLCPCB Part #
C1705244
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS