ERJ-U1DD3240U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3240U
JLCPCB Part #
C1705204
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS