ERJ-U1DD3000U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DD3000U
JLCPCB Part #
C4166773
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS