ERJ-U1DD27R4U
MFR.Part #
ERJ-U1DD27R4U
JLCPCB Part #
C1704771
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS