ERJ-U1DD26R1U
MFR.Part #
ERJ-U1DD26R1U
JLCPCB Part #
C1704871
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS