ERJ-U1DD2610U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2610U
JLCPCB Part #
C1704901
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS