ERJ-U1DD2553U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2553U
JLCPCB Part #
C4166991
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS