ERJ-U1DD2432U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2432U
JLCPCB Part #
C1705357
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS