ERJ-U1DD2403U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2403U
JLCPCB Part #
C1704826
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS