ERJ-U1DD22R6U
MFR.Part #
ERJ-U1DD22R6U
JLCPCB Part #
C1705346
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS