ERJ-U1DD2262U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2262U
JLCPCB Part #
C4142002
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS