ERJ-U1DD2211U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2211U
JLCPCB Part #
C1704846
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS