ERJ-U1DD2153U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2153U
JLCPCB Part #
C1704866
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS