ERJ-U1DD1963U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1963U
JLCPCB Part #
C1702113
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS