ERJ-U1DD1912U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1912U
JLCPCB Part #
C1702176
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS