ERJ-U1DD1872U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1872U
JLCPCB Part #
C1702211
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS