ERJ-U1DD1871U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1871U
JLCPCB Part #
C4348243
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS