ERJ-U1DD1740U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1740U
JLCPCB Part #
C3920282
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS