ERJ-U1DD1652U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1652U
JLCPCB Part #
C1702071
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS