ERJ-U1DD15R4U
MFR.Part #
ERJ-U1DD15R4U
JLCPCB Part #
C4274218
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS