ERJ-U1DD1500U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1500U
JLCPCB Part #
C4221747
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS