ERJ-U1DD1430U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1430U
JLCPCB Part #
C1702473
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS