ERJ-U1DD1302U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1302U
JLCPCB Part #
C1702363
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS