ERJ-U1DD1273U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DD1273U
JLCPCB Part #
C4201680
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS