ERJ-U1DD1272U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1272U
JLCPCB Part #
C4125540
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS