ERJ-U1DD1180U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1180U
JLCPCB Part #
C4314804
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS