ERJ-U1DD1153U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1153U
JLCPCB Part #
C3980001
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS