ERJ-U1DD1151U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1151U
JLCPCB Part #
C1702275
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS