ERJ-U14J912U
MFR.Part #
ERJ-U14J912U
JLCPCB Part #
C1013780
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS