ERJ-U14J753U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14J753U
JLCPCB Part #
C4195609
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS