ERJ-U14J621U
MFR.Part #
ERJ-U14J621U
JLCPCB Part #
C1013812
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS