ERJ-U14J562U
MFR.Part #
ERJ-U14J562U
JLCPCB Part #
C1013811
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS