ERJ-U14J475U
MFR.Part #
ERJ-U14J475U
JLCPCB Part #
C1860203
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7MΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS