ERJ-U14J471U
MFR.Part #
ERJ-U14J471U
JLCPCB Part #
C4277482
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS