ERJ-U14J470U
MFR.Part #
ERJ-U14J470U
JLCPCB Part #
C3996464
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS