ERJ-U14J434U
MFR.Part #
ERJ-U14J434U
JLCPCB Part #
C4035261
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS