ERJ-U14J392U
MFR.Part #
ERJ-U14J392U
JLCPCB Part #
C1013823
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS