ERJ-U14J362U
MFR.Part #
ERJ-U14J362U
JLCPCB Part #
C4235282
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS