ERJ-U14J361U
MFR.Part #
ERJ-U14J361U
JLCPCB Part #
C1860192
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS