ERJ-U14J302U
MFR.Part #
ERJ-U14J302U
JLCPCB Part #
C1860154
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS