ERJ-U14J243U
MFR.Part #
ERJ-U14J243U
JLCPCB Part #
C4187601
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS