ERJ-U14J201U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14J201U
JLCPCB Part #
C4109783
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS