ERJ-U14J123U
MFR.Part #
ERJ-U14J123U
JLCPCB Part #
C1013805
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS