ERJ-U14F9762U
MFR.Part #
ERJ-U14F9762U
JLCPCB Part #
C4082130
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS