ERJ-U14F9760U
MFR.Part #
ERJ-U14F9760U
JLCPCB Part #
C1014058
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS