ERJ-U14F9091U
MFR.Part #
ERJ-U14F9091U
JLCPCB Part #
C3937765
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS